lakeresort header image lakeresort header image lakeresort header image lakeresort header image lakeresort header image lakeresort header image lakeresort header image
umenie žiť a oddychovať

prihláste sa na odber noviniek

Obrázky lokality

image_27image_28image_29image_30image_31image_32image_34image_35image_37image_38image_39image_40image_41image_42image_43image_44image_46

Aktuality

PRVÉ DOMY NA LAKERESORTE SA UŽ STAVAJÚ S výstavbou prvých troch rekreačných domov nad Striebornicou sa začalo na jeseň v roku 2015. Momentálne je dokončená hrubá stavba na troch pozemkoch a začíname s realizáciou profesií. Predpokladné kompletné dokončenie prvých domov je koniec roka 2016. Vo výstavbe budeme pokračovať a v blízkej dobe je plánovaná realizácia ďalších rodinných domov na piatich pozemkoch. Aktuálne finišujú práce oplotenia celého priestoru Lake Resortu a realizujeme aj inštaláciu kamerového systému, ktorý bude monitorovať celý areál.   viac »
Projekt Lake Resort úspešne skolaudovaný. Ku skolaudovaniu rigolov na zber dažďovej vody, dažďovej kanalizácie, vodovodu s pitnou vodou a nízko napätového rozvodu elektrickej energie nám úspešne dňa 14.10.2013 pribudla kolaudácia verejného LED osvetlenia celej lokality a kolaudácia komunikácií. viac »
VÝNIMOČNÉ LED OSVETLENIE NA LAKE RESORT V pondelok sme dokončili LED osvetlenie na Lake Resort. Môžeme sa pochváliť, že máme najmodernejšie osvetlenie od firmy OMS riadené úsporným režimom - medzi 24:00 a 04:00 hodinou prechádza do úsporného režimu svietivosť na 50%. Výnimočnosť tohto osvetlenia spočíva v tom, že svieti ako denné svetlo a vytvára reálne farby. viac »
viac noviniek

Zdieľanie

O projekte

Miesto pre vaše zážitky

Domov, ktorý vám umožní každý deň naplno oddychovať a destinácia, ktorú si zamilujete ako Váš domov. To je Lake Resort Striebornica. Náš projekt stavebných pozemkov Moravany nad Váhom robia výnimočným predovšetkým tri veci. Prvou z nich je bývanie s výhľadom na krásne jazero Striebornica Obrázkovú horu, ktoré obklopia Váš dom čarovnou atmosférou. Druhou je zdravé prostredie prírody, umožňujúce aktívny a plnohodnotný život. V neposlednom rade je to svetoznáme kúpeľné mesto Piešťany, ktorého bezprostredná blízkosť od stavebných pozemkov Moravany nad Váhom pridáva projektu nezameniteľnú kultúrnu a sociálnu hodnotu. Spojenie týchto vlastností robí Lake Resort Striebornica naozaj jedinečným miestom pre Vaše bývanie a oddych.

Stavebné pozemky pri Piešťanoch sa nachádzajú v modernej obci Moravany nad Váhom, iba 5 minút od Piešťan a sú situované na južnom svahu údolia Striebornica, ktoré je súčasťou pohoria Považský Inovec. Moravany nad Váhom sú modernou obcou, ktorá ponúka ideálny priestor pre stavebné pozemky pri Piešťanoch, je to vhodné miesto, na ktorom sa oplatí výstavba aj takých projektov, akými sú  rekreačné chaty v okolí Piešťan. Ak je vašim snom život mimo mesta alebo si chcete nájsť priestor pre príjemný oddych v rekreačnej oblasti pri Piešťanoch, Lake Resort Striebornica je tým pravým miestom pre Vaše plnohodnotné bývanie a nezabudnuteľný relax. Jednoducho ideálne miesto pre vaše zážitky.

viac o pozemkoch

 

 

 

Lake Resort Striebornica- miesto pre Vaše zážitky